iCar Taxi Śląsk – skorzystaj z najlepszej oferty na rynku!

Zamów:

Szukasz dostępnego 24/h na dobę taniego transportu? Zadzwoń do iCar Taxi Śląsk na numer 727 777 333 lub skorzystaj z aplikacji mobilnej iCar. Z przyjemnością zawieziemy Cię tam, gdzie potrzebujesz.

Firma iCar świadczy wysokiej jakości usługi taksówkarskie, umożliwiające komfortowe i tanie przemieszczanie się po ulicach miast aglomeracji śląskiej oraz południowej Polski. Atrakcyjne ceny iCar Taxi Śląsk umożliwiają swobodne korzystanie z usług przewozu osób na terenie Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii.

iCar Taxi Śląsk

Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem osób, który od lat obsługuje klientów Krakowa. Z przyjemnością, za pośrednictwem oddziału iCar Taxi Śląsk, poszerzyliśmy zakres swojej działalności na aglomerację śląską. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne usługi oraz stałe ceny – jako pierwsi na rynku zrezygnowaliśmy z naliczania dodatkowych opłat za postoje w korkach, przewozy w weekendy i święta czy kursy nocne. Za przejazd w obrębie Katowic i okolicznych miast naliczana jest opłata z I taryfy. Dzięki temu z naszych taksówek na Śląsku może skorzystać każdy, ponieważ przejazd jest naprawdę tani. Z nami podróżujesz bezpiecznie i wygodnie. Zapraszamy!