Taxi Tychy

Zamów:

Tychy także mogą liczyć na tani przewóz osób oferowany przez korporację iCar. Dlatego zawsze, kiedy tylko potrzebujesz, niezawodne Taxi Tychy dowiezie cię na miejsce – szybko i w atrakcyjnej cenie!

Wystarczy, że zadzwonisz pod nr: 727 777 333 lub zamówisz naszą taksówkę za pośrednictwem aplikacji mobilnej iCar. Jeśli chcesz poznać wcześniej cenę przejazdu do konkretnego miejsca, po prostu zapytaj dyspozytora lub kierowcę, przed rozpoczęciem kursu. Gwarantujemy jedne z najniższych cen na rynku, które są stałe przez 24h/7 dni w tygodniu.

Kilka słów o Tychach

Tychy to znane śląskie miasto, które leży około 19 km od Katowic. Słynie nie tylko z najdłużej działającego w Polsce browaru Tyskie, czy fabryk General Motors oraz Fiata, ale także z dużej liczby rond, których jest tutaj blisko 20. Przez miasto przebiegają kluczowe drogi krajowe, dzięki czemu ma świetną komunikację z pozostałą częścią kraju oraz Europy (przez Tychy biegnie Międzynarodowa Trasa Europejska). Taxi Tychy to idealny wybór dla osób podróżujących zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych. Nie naliczamy dodatkowych opłat za realizację usługi w święta czy weekendy lub w nocy. Ani dopłat za stanie w korkach. Dzięki temu nasi klienci zawsze wiedzą, ile zapłacą za przejazd! Z nami możesz poruszać się wygodnie zarówno po Tychach, jak i po całej aglomeracji Górnego Śląska. Doświadczeni taksówkarze zatrudnieni w korporacji iCar doskonale orientują się w topografii wszystkich okolicznych miast, co gwarantuje szybki i bezpieczny transport. Zapraszamy!