Taxi Mysłowice

Zamów:

Potrzebujesz taniej taksówki w Mysłowicach? Już tam jesteśmy! Firma iCar z przyjemnością oferuje tanie Taxi Mysłowice, które przemieszczają się sprawnie po Mysłowicach oraz innych miastach aglomeracji śląskiej.

Oferujemy kompleksowy przewóz osób dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie. Cały teren Katowic wraz z okolicznymi miastami objęty jest korzystną, I taryfą cenową. Dzięki temu poruszanie się po większości miast aglomeracji Górnego Śląska odbywa się tak, jakby to było jedno miasto. Taxi Mysłowice iCar to świetna alternatywa dla publicznych środków transportu czy podróżowania własnym samochodem. Z nami przemieścisz się po mieście błyskawicznie i wygodnie.

Nasi kierowcy

Kierowcy pracujący dla iCar taxi Mysłowice doskonale znają topografię całej aglomeracji Górnego Śląska i wiedzą, jakie drogi wybrać w konkretnych godzinach, tak aby ominąć największe korki czy utrudnienia w ruchu ulicznym. Mysłowice dzieli od Katowic tylko 10 km. Na terenie miasta mieści się węzeł autostradowy, łączący autostradą A4 (połączenie zachodu i wschodu Polski) z drogą ekspresową S1 (z Pyrzowic do DK1). Mysłowice słyną ze swojej muzycznej atmosfery. To stąd pochodzi wiele rockowych zespołów. Przez wiele lat miasto było gospodarzem festiwalu muzycznego Off Festival – przeniesionego obecnie do Katowic. Aktualnie odbywa się w nim festiwal muzyki alternatywnej AlterFast, który traktowany jest jako jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń roku. Z przyjemnością oferujemy nasze usługi przewozu osób w tak wyjątkowym miejscu. Z taxi Mysłowice iCar dojedziesz nie tylko na koncert, ale możesz poruszać się po mieście każdego dnia, bo na nasze taksówki stać każdego!