Taxi Czeladź

Zamów:

Skorzystaj z profesjonalnej firmy taksówkarskiej iCar. Gwarantujemy niskie ceny przewozu osób, przy wysokiej jakości usługach. Zadzwoń po taxi Czeladź i przemieszczaj się swobodnie po Czeladzi i całej aglomeracji śląskiej.

Firma iCar posiada oddziały swojej korporacji w takich miastach jak Kraków, Jaworzno, Sosnowiec i Katowice. Dzięki temu możemy zagwarantować szybki dojazd do klientów praktycznie na całym terenie południowo-środkowej Polski. Taxi Czeladź dostępna jest za sprawą powiększenia obszaru naszej działalności o rejon Katowic i okolicznych miast. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przewoźnikiem, który dostosowuje swoje usługi do potrzeb wszystkich klientów. Naszym celem jest spowodowanie tego, aby taksówka była środkiem transportu dostępnym dla wszystkich, w każdej chwili.

Kilka słów o Czeladzi

Czeladź to najstarsze miasto powiatu będzińskiego, leżące w sercu aglomeracji śląskiej, pomiędzy Sosnowcem, Będzinem, Siemianowicami Śląskimi i Katowicami – od centrum stolicy Górnego Śląska dzieli je dystans zaledwie 11 km. Łączy ono w sobie tereny mocno zindustrializowane z dużymi areałami rolniczymi, które stanowią niemalże 50 procent powierzchni miasta. Wygodne połączenia drogowe pozwalają na swobodny dojazd do wszystkich sąsiednich aglomeracji. Z taxi Czeladź można poruszać się po Czeladzi i okolicznych metropoliach w sposób nie tylko szybki, ale również tani. Wszystkie przejazdy do Katowic oraz leżących obok miast realizowane są bowiem w I taryfie cenowej. Co istotne, nie doliczamy dodatkowych opłat za postoje w korkach. A we wszystkie dni, również w święta i weekendy jeździmy na takich samych stawkach.