Taxi Świętochłowice

Zamów:

Poruszaj się szybko i wygodnie po skomplikowanej sieci dróg Świętochłowic z iCar Taxi Świętochłowice. Zadzwoń na nr. 727 777 333 lub skorzystaj z aplikacji!

Gwarantujemy niskie ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Kierowcy Taxi Świętochłowice to profesjonaliści, którzy doskonale znają topografię aglomeracji śląskiej. Dzięki temu zapewniamy swobodny i szybki dojazd, zarówno na terenie samych Świętochłowic, jak i do okolicznych miejscowości. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przestoje w korkach i oferujemy stałe ceny – również w święta, weekendy i za kursy nocne.

Kilka słów o Świętochłowicach

Świętochłowice to część aglomeracji Górnego Śląska oddalona od Katowic o zaledwie około 11 km. W ten sposób wchodzą w obszar objęty niezwykle atrakcyjną, I taryfą cenową, obejmującą Katowice oraz najbliższe miasta. Specyfika poruszania się samochodem po Świętochłowicach bierze się z faktu, iż jest to jedno z najgęściej zaludnionych miast w Polsce, gdzie na 13,31 km² mieszka 50 385 ludzi. Gęstość zaludnienia wynosi tam aż 3785,5 os/ km² – dla porównania w Katowicach gęstość zaludnienia to „tylko” 1799 os/ km². Dodatkowo przez miasto przechodzi sieć arterii drogowych, łączących poszczególne rejony aglomeracji śląskiej (ul. Bytomska, ul. Chorzowska, ul. Katowicka, ul. Śląska). Ogółem długość dróg w Świętochłowicach przy tak małym obszarze, wynosi ponad 78 km. Przemieszczanie się po nich z taxi Świętochłowice nie stanowi jednak żadnego problemu. Dowozimy bowiem naszych klientów pod wskazany adres sprawnie, szybko i wygodnie.