Taxi Ruda Śląska

Zamów:

Przemieszczaj się szybko i tanio po Rudzie Śląskiej i okolicznych miastach z Taxi Ruda Śląska. Oferujemy atrakcyjne ceny, komfortowe warunki i szybki dojazd.

Korporacja iCar od lat rewolucjonizuje rynek taksówkarski w kraju. Naszym celem jest to, aby podróżowanie taksówką nie było luksusem, a normalnym środkiem transportu. Dlatego zaczęliśmy od dostosowania cen, do możliwości podróżujących. W efekcie taxi Ruda Śląska zawiezie naszych klientów za tyle samo, niezależnie od tego, czy są święta, weekendy albo zamówione kursy są nocne. Nie doliczamy żadnych opłat, a nasze ceny w taryfie I należą do najniższych na rynku. Dodatkowo na życzenie klienta informujemy o koszcie przejazdu jeszcze przed rozpoczęciem kursu. Z nami wszystko jest jasne, a korzystanie z taksówki staje się komfortowe pod każdym możliwym względem. Bez stresu – szybko, tanio i przyjemnie!

Kilka słów o Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to miasto leżące w odległości ok. 15 km od Katowic, charakteryzujące się bogatą historią, która pisana była najpierw rudami metali, a później węglem. To właśnie w Rudzie występowały odkrywkowe złoża węgla, które zapoczątkowały przemysł górniczy na Śląsku. Tutaj otwarto pierwszą kopalnię w 1752 roku. To również Ruda, która obecnie jest dzielnicą Rudy Śląskiej, była pierwszą wsią (w ówczesnej Rzeszy Niemieckiej), w której zamontowano oświetlenie elektryczne. Dzisiaj Ruda Śląska jest połączeniem nowoczesnych osiedli ze starymi familokami, przemysłu ciężkiego z niepowtarzalną kulturą górniczą. Miasto należy do konurbacji śląskiej, dlatego nasi klienci mogą liczyć nie tylko na tanie taxi w Rudzie Ślaskiej, ale także na niezwykle atrakcyjne cenowo przejazdy w I taryfie do Katowic oraz okolicznych miast. Potrzebujesz taniej podwózki? Zadzwoń pod numer 727 777 333 lub skorzystaj z aplikacji mobilnej i zamów Taxi Ruda Śląska na wskazany adres!