Taxi Mikołów

Zamów:

Firma taksówkarska iCar oferuje usługi przewozu osób na terenie Mikołowa i całej aglomeracji śląskiej – w bardzo przystępnej cenie. Taxi w Mikołowie nigdy jeszcze nie było tak tanie.

Oferowane przez nas usługi przewozowe osób są doskonałą alternatywą dla innych środków transportu, która jest atrakcyjna cenowo i dostępna dla wszystkich. Mieszkańcy Mikołowa, korzystający z Taxi Mikołów iCar, mogą przemieszczać się swobodnie zarówno po samym mieście, jak i pomiędzy sąsiednimi metropoliami. Jesteśmy doświadczoną firmą taksówkarską. Nasze taksówki to flota zadbanych i nowoczesnych samochodów, które gwarantują komfortową podróż.

Kilka słów o Mikołowie

Mikołów wchodzi w skład konurbacji górnośląskiej, należącej do jednych z najbardziej zindustrializowanych obszarów w Polsce, a także w Europie. Zrzesza ona miasta i miejscowości zlokalizowane na terenie Górnego Śląska oraz zachodniej Małopolski. Jest to również miejsce krzyżowania się największych, drogowych węzłów komunikacyjnych w Polsce. Sam Mikołów to jedno z najstarszych miast na Górnym Śląsku. Słynie z jedynego w Polsce i w Europie podziemnego poligonu doświadczalnego, którym jest Kopalnia Doświadczalna ”Barbara” oraz wzgórza Gronie, na którym znajduje się ujęcie wodne browaru Tyskie. Z przyjemnością oferujemy usługi przewozowe, zarówno mieszkańcom Mikołowa, jak i osobom odwiedzającym to wyjątkowe, śląskie miasto. Z korporacją taksówkarską iCar można przemieszczać się po całym okręgu Katowic i okolicznych miast w korzystnej I taryfie cenowej. Zadzwoń na 727 777 333 lub skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej iCar i zamów Taxi Mikołów.