Taxi Chorzów

Zamów:

Poruszaj się wygodnie po mieście i całej górnośląskie aglomeracji z taksówkami iCar. Taxi Chorzów realizuje kursy zarówno w obrębie Chorzowa, jak i sąsiednich miast – w I taryfie cenowej.

Jesteśmy doświadczoną firmą taksówkarską, która posiada ponad 1000 samochodów. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Nasze taksówki w Chorzowie można zamawiać za pośrednictwem telefonu lub wygodnej w użyciu aplikacji mobilnej iCar. Nasi klienci na życzenie otrzymują wycenę kursu, jeszcze przed jego rozpoczęciem. W ten sposób unikają zaskoczenia i wiedzą, czy mają wystarczające środki na odbycie podróży.

Kilka słów o Chorzowie

Chorzów to wyjątkowe miasto, które stanowi ośrodek kulturalno – rozrywkowy, zarówno samej aglomeracji śląskiej, jak i Polski południowej. Park rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko – będący najstarszym lunaparkiem w Polsce oraz Śląski Ogród Zoologiczny – trzeci pod względem wielkości w kraju – cieszą się olbrzymią popularnością, ściągając każdego roku do miasta turystów z całej Polski. W mieście znajduje się również jedno z największych i najbardziej znanych obserwatorium astronomiczne w kraju – Planetarium Śląskie. Kursy taxi Chorzów realizowane przez firmę iCar to świetny sposób na wygodne przemieszczanie się po mieście, zarówno w celach turystycznych, jak i służbowych czy prywatnych. Co ważne, gwarantujemy stałe ceny przez całą dobę i wszystkie dni w tygodniu, bez dodatkowych opłat w weekendy czy święta lub za kursy nocne. Usługi iCar Taxi Chorzów pozwalają tym samym na bezpieczne i wygodne przemieszczanie się po Chorzowie oraz pozostałych rejonach aglomeracji Górnego Śląska.