Taxi Pyrzowice

Zamów:

Dla korzystających z transportu lotniczego realizujemy specjalne kursy Katowice-Pyrzowice Taxi. Szybko i wygodnie zawieziemy lub odbierzemy pasażerów portu lotniczego Katowice Airport w Pyrzowicach.

Taksówkę do lub z Pyrzowic można zamówić za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej iCar albo poprzez telefon, dzwoniąc na numer 727 777 333. Skorzystanie z naszego kursu Taxi Katowice – Lotnisko Pyrzowice to gwarancja komfortowej i bezpiecznej podróży. Realizujemy kursy w obie strony – na lotnisko oraz odbieramy pasażerów z portu, zawożąc ich pod wskazany adres. Klientów zabranych z lotniska możemy zawieźć do każdego miejsca w Polsce. Za dodatkową opłatą taxi Pyrzowice poczeka na klienta – np. w przypadku, gdy ktoś bliski odwozi pasażera lotu i zamierza wrócić tą samą taksówką.

Port lotniczy w Pyrzowicach

Port lotniczy w Pyrzowicach to jedno z największych lotnisk cywilnych w Polsce. Znajduje się w regionie należącym do najbardziej zindustrializowanych w Europie. W zasięgu 100 kilometrów mieszka aż 11 milionów ludzi. Jest to drugi co do wielkości ośrodek cargo w kraju, który stanowi główny punkt dystrybucji przesyłek lotniczych na Polskę południową. Lotnisko Katowice Airport posiada najdłuższy pas startowy w Polsce. A duża przepustowość 3 terminali pasażerskich, pozwala przyjmować 5,5 milionów pasażerów rocznie. Ze względu na swoje położenie geograficzne, port posiada niezwykle dobre warunki atmosferyczne – samoloty rzadko zostają uziemione. iCar z przyjemnością oferuje swoje usługi przewozowe taxi Katowice Lotnisko Pyrzowice. Bezpiecznie zawozimy i odbieramy pasażerów portu lotniczego w Pyrzowicach. Z nami podróż na lotnisko minie szybko i wygodnie. Zapraszamy do skorzystania z naszego transportu!