Taxi Katowice

Zamów:

Przemieszczaj się po drogach stolicy Górnego Śląska w tani, komfortowy i szybki sposób. Taxi Katowice iCar to gwarancja wysokie jakości usług przewozu osób, dostępnych dla każdego!

Wygodne poruszanie się po drogach Katowic i okolic nie stanowi już problemu. Nasze tanie taxi w Katowicach skutecznie ułatwią życie mieszkańcom, turystom, i przejezdnym. Wysoka jakość usług i przystępna cena za kurs to nie jedyne zalety Taxi Katowice iCar. Jako nowoczesna firma, podążamy za nowymi technologiami, dlatego nasi klienci mogą zamówić taksówkę zarówno przez telefon, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej iCar. Oferujemy najtańsze taxi w Katowicach i nie pobieramy dodatkowych opłat za postoje w korkach czy na światłach.

Kilka słów o Katowicach

Katowice to tętniące życiem miasto, które należy do jednych z najszybciej rozwijających się metropolii w Polsce. Połączone jest skomplikowaną siecią dróg z całą aglomeracją śląską, która liczy łącznie ponad 2,1 mln mieszkańców. iCar taxi Katowice doskonale rozumie zależności pomiędzy całym rejonem, traktując sąsiednie miasta jako jeden okręg. Dlatego kursy do wszystkich połączonych z Katowicami aglomeracji realizujemy w obrębie I taryfy. Dzięki temu zapewniamy tanie taxi w Katowicach, które zawiezie naszych klientów do Chorzowa, Mysłowic, Siemianowic, Czeladzi, Mikołowa czy lotniska w Pyrzowicach w niezwykle atrakcyjnej cenie. Nasza oferta przewozowa skierowana jest zarówno do mieszkańców Katowic i okolic, jak i do turystów oraz osób odbywających podróże służbowe. Zapewniamy bezpieczny i komfortowy transport, a w razie potrzeby przewóz niewielkich przesyłek. Co istotne, nie pobieramy dopłat za usługi realizowane w święta, weekendy lub w nocy – opłata zawsze jest taka sama. Natomiast za dopłatą poczekamy na naszych klientów, aż załatwią wszystkie swoje sprawy.